O firmie POŻ-POL

bomberos-firemen-station-456734-mJesteśmy producentem oraz dystrybutorem wyrobów przeznaczonych na cele ochrony przeciwpożarowej renomowanych firm polskich i zagranicznych. Produkty oferowane w sklepie internetowym posiadają stosowne certyfikaty, deklaracje zgodności oraz spełniają wymagania polskich i europejskich norm.
Firma działa na rynku od 2004 roku. Już w pierwszym roku działaności uruchomiliśmy sklep internetowy. Był to jeden z pierwszych sklepów dedykowanych specjalnie dla Straży Pożarnych, firm handlowych oraz instalatorów sieci ppoż. W połowie 2010 roku uruchomlismy nowy sklep internetowy pod tą samą domeną – stabilniejszy i gwarantujący większe bezpieczeństwo zakupów.
W 2011 roku ropoczeliśmy w przedsiębiorstwie produkcję węży ssawnych. W efekcie oferujemy ten asortyment w bardzo korzystnych cenach w relacji do jakości. Wszystkie węże ssawne są mocowane do łączników na podwójne opaski (węże 75) oraz opaski i zgrzewane (węże 52). Do tej pory 100% wytworzonych przez nas węży zachowało całkowitą szczelność.
Z początkiem 2014 roku oddajemy do rąk klientów 3 odsłonę sklepu internetowego. Oparty na sprawdzonym silniku, modyfikownym przez specjalistyczną firmę gwarantuje stabilną pracę, czytelny układ produktów, możliwość porównywania produktów, programy lojalnościowe.
Zapraszamy do kontaktu!